Kontrola dostępu

KONTROLA DOSTĘPU

3Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne systemy kontroli dostępu  oraz kontroli czasu pracy przeznaczone dla każdego typu klienta.

Systemy kontroli dostępu obejmują szereg technicznych rozwiązań, których zadaniem jest umożliwienie swobodnego poruszania się w obiekcie osób uprawnionych oraz ochronę przed wstępem osób niepowołanych. W zależności od potrzeb użytkownika, rozwiązanie to może stanowić proste narzędzie kontroli ruchu osób, jak również w pełni profesjonalny system zarządzania całym budynkiem i funkcjonujących w nim systemów bezpieczeństwa.

4

W związku z dużym naciskiem na bezpieczeństwo osób i mienia w instytucjach publicznych, firmach a także domach prywatnych, coraz większą popularność zyskują kompleksowe systemy kontroli dostępu. System taki zapewnia kontrolę dostępu do pomieszczeń, nadzór na przepływem osób pomiędzy poszczególnymi strefami lub budynkami, a także monitorowanie ruchu w danym obszarze.

Osoba która chce wejść do określonej strefy musi zostać zweryfikowana przez odpowiednie urządzenie. Takie urządzenie, czytnik stand-alone lub kontroler, ma za zadanie identyfikację tej osoby i sprawdzenie czy spełnione są warunki, określające zezwolenie na dostęp do strefy. Następnie, po poprawnej weryfikacji, w przypadku zezwolenia na wejście, urządzenie uruchamia elementy blokujące, które otwierają przejścia.

Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne systemy kontroli dostępu oraz kontroli czasu pracy przeznaczone dla każdego typu klienta.