Monitoring CCTV

CCTV

Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne systemy monitoringu CCTV  

przeznaczone dla każdego typu klienta.

Telewizja przemysłowa to rozwiązanie wykorzystywane na szeroką skalę jako narzędzie do poprawy bezpieczeństwa i kontroli budynków. Monitoring CCTV to jedna z najbardziej skutecznych form ochrony mienia, która znajduje zastosowanie zarówno w obiektach biurowych, przemysłowych, jak i miejscach publicznych a także prywatnych domach.

cctv22

Telewizja dozorowana czy też monitoring CCTV umożliwia ciągłą i kompleksową obserwację nadzorowanych obiektów z możliwością podglądu przez Internet, dostarczając tym samym znaczącą pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa. Monitoring CCTV pomaga skutecznie wykrywać różnego rodzaju zagrożenia zewnętrzne lub wewnętrzne.

 cctv3

Kamery rejestrują obraz z danego miejsca i przekazują go bezpośrednio do centrali, która znajduje się zazwyczaj w pomieszczeniu zajmowanym przez ochronę obiektu. Pozwala jej to na kontrolę sytuacji i szybką reakcję w przypadku ewentualnego zagrożenia. Ważną zaletą tego typu systemów jest to, że pozwalają zarejestrować nie tylko przebieg zdarzenia, ale również takie szczegóły jak twarze czy tablice rejestracyjne. Dzięki temu zapisy z taśm mogą stanowić ważny materiał dowodowy w sprawie sądowej.

Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne systemy monitoringu CCTV
przeznaczone dla każdego typu klienta.

Naciśnij i zobacz

Różnice między zwykłymi systemami CCTV
a profesjonalnymi systemami monitoringu CCTV oferowanymi przez naszą firmę.